Strategická poloha TATRAGOLF MOUNTAIN RESORT v centre najnavštevovanejších turistických destinácii na Slovensku ponúka obrovské možnosti pre turistiku. Začiatočníci aj najnáročnejší turisti si ľahko vyberú z množstva atrakcií, či zaujímavých miest.

Radi poslúžime ako základný tábor pre vaše túry a výlety, miesto oddychu a regenerácie síl.

Turistika

Vysoké Tatry (7 km)

Najväčsie, najvyššie a najkrajšie. Takéto sú Vysoké Tatry, ktoré sú najväčším klenotom Slovenska. Turistika vo Vysokých Tatrách prekvitá a ak vám nechýba dostatok času a energie, tak v nich môžete tráviť neobmedzene veľa času a neustále objavovať niečo nové.

 

Výhľad na Vysoké Tatry si môžete vychutnať aj z vybraných izieb, balkónov  a terás, stačí si rezervovať apartmán s výhľadom na Vysoké Tatry.

Slovenský raj (28 km)

Spoznajte krásy Slovenského raja - jednej z najkrajších oblastí Slovenska.

Tento jedinečný kúsok prírody získal pomenovanie vďaka svojim vzácnym prírodným hodnotám a krásam. Tvoria ho zachované krasové planiny, hlboko zarezané riečne kaňony, rokliny a tiesňavy s čarovnými vodopádmi, rozsiahly podzemný svet jaskýň a priepastí i bohato zastúpená fauna a flóra.

Pieniny (45 km)

Pieninský národný park má vskutku fascinujúcu prírodu, dosť odlišnú od tej tatranskej. Už len za jeden jediný deň tu môžete zažiť desiatky prírodných a kultúrnych divov.

Pieniny sú ako stvorené na pešiu turistiku. Množstvo značených turistických chodníkov od skalných bral Pienin až po zelené poľany Ľubovnianskej vrchoviny sú ideálnym miestom na ľahké a stredne náročné túry.

Využite možnosť plaviť sa na legendárnych pltiach po Dunajci.

Jaskyne

Objavte krásy okolitých slovenských jaskýň. Výbroný tip na výlet v prípade nepriaznivého počasia.

Belianska jaskyňa – 17 km
Važecká jaskyňa – 37 km 
Dobšinská ľadová jaskyňa  – 40 km