TATRAGOLF MOUNTAIN RESORT

je dovolenkovým miestom v centre najnavštevovanejších turistických destinácií na Slovensku. Nachádza sa v podtatranskej obci Veľká Lomnica, odkiaľ je jedinečný výhľad na celú panorámu Vysokých Tatier. Svojou ubytovacou kapacitou do 900 osôb, je najväčším apartmánovým komplexom v celej tatranskej oblasti. Moderný apartmánový rezort sa nachádza v tesnej blízkosti Vysokých Tatier a známeho 27 jamkového golfového ihriska Black stork. Ponúka široké možnosti pre oddych šport a zábavu.

 

RODINNÝ A ZÁŽITKOVÝ – priestranné rodinné apartmány s vlastnou kuchynkou, detské ihriská, spoločenské hry, animačné programy, poznávacie a zážitkové výlety za históriou a prírodnými krásami, adrenalínové aktivity, vyhliadkové lety, sibírske psie záprahy, snežné skútre a iné atrakcie.

REKREAČNÝ A ŠPORTOVÝ –  blízke golfové ihrisko Black Stork pre začiatočníkov a skúsených hráčov, lyžovanie, korčuľovanie, bežkovanie, moderné lanovky, aqua a thermal parky, horská turistika a cyklotúry, tanečno – športový program , veľké letné športovisko, regeneračné a ozdravné pobyty, športové sústredenia a ďalšie možnosti športového vyžitia.

SPOLOČENSKÝ A EVENTOVÝ – firemné a teambuildingové akcie, konferencie a školenia, školy v prírode, detské tábory, rodinné oslavy a svadby, vzdelávacie pobyty, stužkové slávnosti, plesy a párty, podujatia pre verejnosť, letné a zimné akcie pod otvoreným nebom, spoločenské stretnutia, festivaly a rôzne iné akcie.